Kupimy Twoje owoce


Realizujemy skup owoców bezpośrednio od sadowników oraz rolników.

Poszukujemy surowca wysokiej jakości jak również skupujemy owoce przemysłowe. 

Skup realizujemy w zależności od sezonu.

W zależności od sezonu skupujemy:

truskawki

czereśnie

wiśnie

śliwki

jabłka

gruszki

borówkę amerykańską

jagodę kamczacką

agrest

porzeczkę czarną, czerwoną

Posiadasz jabłka lub inne owoce miękkie takie jak truskawki, aronia skontaktuj się z naszym działem skupu owoców w zakładce Kontakt

lub

złóż ofertę przez formularz, na pewno zaproponujemy korzystną cenę.

Poszukujemy dostawców owoców.

Zapewniamy najlepsze warunki współpracy.

Wyślij nam swoją oferte sprzedaży

firmaklient indywidualny


(zgoda jest niezbędna do wysłania wiadomości, jeśli nie wyrażasz zgody skontaktuj się telefonicznie lub odwiedź nas osobiście)

Chcesz już teraz poznać naszą ofertę -szybki kontakt: 662711382

Prowadzimy skup owoców na terenie województwa mazowieckiego na terenie takich powiatów, jak powiat: ostrołęcki, białobrzeski, ciechanowski, garwoliński, gostyniński, grodziski, grójecki, kozienicki, legionowski, lipski, łosicki, makowski, miński, mławski, nowodworski, ostrowski, ostrołęcki, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, przasnyski, przysuski, pułtuski, płocki, płoński, radomski, siedlecki, sierpecki, sochaczewski, sokołowski, szydłowiecki, warszawski zachodni, węgrowski, wołomiński, wyszkowski, zwoleński, żuromiński, żyrardowski.

Skupujemy owoce spoza województwa mazowieckiego, w którym znajduje się rejon grójecki słynący z produkcji prawie wszystkich gatunków jabłek deserowych oraz przemysłowych.

Prowadzimy skup owoców na tzw. suchy przemysł, na soki NFC, na tłoczenie soków, na przecier (pirre), na koncentrat, na mokry przemysł, na kompoty, na mrożenie (mrożonki), na obieranie (obierka) i inne zapotrzebowanie.

Mamy dla Ciebie najlepszą ofertę – już nie musisz szukać innego skupu